Tip dne

Kvalitní matrace na spaní

Kvalitní matrace na spaní

5. 3. 2012, 12:39

Jistě znáte probdělé noci a převalování v posteli. Není to způsobené počasím ani tlakem, jak si někteří myslí. Může za to nekvalitní matrace. A proto byste se měli zamyslet nad koupí matrace kvalitní.

I levné matrace na spaní mohou být kvalitní

Mnoho lidí si myslí, že dobré a kvalitní matrace jsou drahé. Ovšem v dnešní době už tyto matrace nejsou žádným přepychem. Zdravý spánek je důležitý, protože to jak se vyspíte ovlivní celý váš den. Máte na výběr z mnoha druhů matrací. Matrace jsou ošetřovány proti bakteriím, virům a škůdcům, proto vám zajistí klidný a zdravý spánek plný krásných snů.

Matrace pro každého

Matrací je mnoho druhů, proto zákazníkům přijde obtížné si vybrat. Ovšem v dnešní době jsou všechny typy matrací stejně dobré. Záleží jen na vás, která se vám bude zdát nejlepší a nejvýhodnější pro vaše záda i pro vaši peněženku.

Pružinové matrace jsou vyrobeny z různých druhů materiálů. V prostřední části matrace se nacházejí kovové pružiny, které se snadno stlačí a drží naše tělo a především záda v přirozené a pohodlné poloze.

Latexové matrace

Latexové matrace jsou vyrobeny buď přírodního latexu, nebo latexu syntetického. Dobře odvádí teplo. Nemusíme se bát ani vlhkosti, protože díky dobré buněčné struktuře jsou prodyšné. Zdravotní matrace jsou důležité, protože kvalita spánku ovlivní činnosti, které celý den vykonáváte a pokud si nevychutnáte alespoň pár hodin zdravého spánku, nebudete mít dostatek energie na věci, které potřebujete zvládnout.

I vaše děti potřebují to nejlepší

Do dětských postýlek se vyrábí matrace z prodyšných materiálů jako jsou PUR pěny, takže vaši nejmenší nejsou v noci zapaření a krásně se jim spinká. Matrace podporují přirozenou polohu páteře, což je u dětí velmi důležité. Také vás jistě potěší příznivé ceny. K dětským matracím potom neodlučitelně patří potahy s roztomilými motivy zvířátek a jiných pro děti zajímavých objektů.

Zdravý spánek je pro člověka nejlepší relaxací. Na kvalitních matracích vás nebudou bolet záda a vy budete mít při vstávání lepší náladu.

Zobrazení: 170061 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Matrace pro alergiky

  22. 4. 2013, 12:56 | Diskuze (0)

  Alergiků bohužel stále přibývá. Pravděodobně v souvislosti se zhoršujícím se životním prostředím reaguje tělo člověka nestandardně na prach, roztoče, viry, bakterie a další alergeny. Dokonce i výběr matrace je tak pro nohé z nás tak trochu prolém.

 • Levné matrace 140 x 70

  22. 4. 2013, 12:54 | Diskuze (0)

  Stejně tak jako postele, i matrace se dnes vyrábějí většinou přesně na míru. Podle toho, kolik prostoru si přejete ke spánku mít se liší především šířkou. Minimum je 70 centimetrů. Délka matrace pak většinou značí rozdíl mezi matrací pro dospělé a pro děti.

 • Pěnová matrace 90 x 200

  21. 12. 2012, 14:02 | Diskuze (0)

  Nejprodávanějšími matracemi na našem trhu jsou matrace 90 x 200. Pěnové matrace jsou také jedním z nejstarších typů matrací a zároveň jedny z nejlevnějších. Tyto matrace skvěle kopírují křivky těla a tím zajišťují optimální oporu páteři během spánku.

 • Pěnová matrace gold f70

  21. 12. 2012, 14:02 | Diskuze (0)

  Pěnová matrace gold f70 je velice luxusní matrace té nejvyšší kvality. Matrace je celkem rozložena do 7 zón. Silná vrstva paměťové pěny a dále vrstva studené pěny.Pěnové válečky se dají vyjímat a tím si podle potřeby upravit tvrdost matrace.

 • Zdravotní matrace akce

  21. 12. 2012, 10:00 | Diskuze (0)

  Dnešní doba je typická neustálým časovým stresem a vytížením. Lidé nemají čas na chvíli odpočinku, neustále někam spěchají. Bez odpočinku ale člověk dlouhodobě fungovat rozhodně nemůže. Proto je nezbytné poskytnout tělu dostatečný spánek alespoň v noci.