Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Matrace pro alergiky

7. 1. 2019, 13:35

Matrace pro alergikyAlergiků bohužel stále přibývá. Pravděodobně v souvislosti se zhoršujícím se životním prostředím reaguje tělo člověka nestandardně na prach, roztoče, viry, bakterie a další alergeny. Dokonce i výběr matrace je tak pro nohé z nás tak trochu prolém.


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Garážová vrataNa současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.


Matrace Praha

6. 3. 2012, 11:16

Matrace PrahaWikipedie definuje matraci jako podložku, zpravidla umístěnou na lůžku, na které se spí nebo odpočívá. Podložka je ovšem pojem velmi různorodý. Může být tvrdá, měkká, pohodlná, nepohodlná, vyhovující, nevyhovující a kdo ví, co ještě.


Nafukovací matrace

6. 3. 2012, 11:15

Nafukovací matraceMnozí z nás si při vyslovení termínu nafukovací matrace vybaví maximálně letní prázdninový nebo dovolenkový pobyt v kempu, nejspíš pod stanem, případně dovádění v řece nebo relaxaci na klidné vodní hladině rybníka


Zdravotní matrace recenze

5. 3. 2012, 13:04

Zdravotní matrace recenzeMatrace, i když v úplně jiné podobě, než jak je známe dnes, doprovází lidstvo téměř od prvopočátku. Začalo to kožešinou či kupičkou sena. Od té doby se matrace hodně zdokonalily.


Kvalitní matrace na spaní

5. 3. 2012, 12:39

Kvalitní matrace na spaníJistě znáte probdělé noci a převalování v posteli. Není to způsobené počasím ani tlakem, jak si někteří myslí. Může za to nekvalitní matrace. A proto byste se měli zamyslet nad koupí matrace kvalitní.


Matrace

5. 3. 2012, 12:33

MatraceSpánkem strávíme přibližně třetinu svého života a je tedy až s podivem, jak velké procento lidí má špatné spánkové návyky. Možná je děláte i vy. Nemluvím teď o délce spánku, spíše o tom, na jaký typ polštáře uléháte a jak kvalitní matraci vlastníte nebo v jaké poloze usnete.